Wieczór Modlitwy i Muniek Staszczyk - 19 marca - zaprasza Grupa “do Tańca i do Różańca”

Wieczór Modlitwy i Muniek Staszczyk – 19 marca – zaprasza Grupa “do Tańca i do Różańca”

Grupa “do Tańca i do Różańca” zaprasza do udziału w “Wieczorze Modlitwy”. Zapraszamy wszystkich Parafian do dolnego Kościoła w poniedziałek 19 marca. Zaczynamy od Najważniejszego, czyli od Mszy Świętej o godzinie 18-ej. Zaraz po niej, krótka Adoracja z Uwielbieniem, a tuż po, mamy niespodziankę… czyli spotkanie z Muńkiem Staszczykiem –...
Twój 1% wspiera ubogich z naszego osiedla!

Twój 1% wspiera ubogich z naszego osiedla!

Jak co roku możesz sprawić, że 1% Twojego podatku dochodowego trafi nie do wspólnego worka podatkowego a bezpośrednio do ludzi potrzebujących pomocy w naszej parafii. Przekaż swój 1% na Parafialny Zaspół Caritas na Wrzecionie!
Ostatnie wpisy
Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa - wtorek, 27 marca 2018

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa – wtorek, 27 marca 2018

UŁR to spotkania prowadzone przez Zespół Mocni w Duchu dla młodzieży z gimnazjów i liceów. Daty kolejnych spotkań w Łodzi: 27 III, 27 IV, 15 VI oraz jedno spotkanie w Warszawie: 24 III
Czwartkowe mamy - czwartek o 20:00 w sali na plebanii

Czwartkowe mamy – czwartek o 20:00 w sali na plebanii

Chciałabym zaprosić wszystkie mamy na czwartkowe Różańcowe spotkania mam. Każdy czwartek o 20:00 w sali na plebanii. Na każdym spotkaniu modlimy się Różańcem za nas, za nasze rodziny i za innych w potrzebie. Wiadomo, że mamy mają moc , a gdy mamy modlą się wspólnie to już w ogóle dzieją się cuda, gdyż Pan Jezus...
Co zrobić z niedzielą? - zbieramy pomysły!

Co zrobić z niedzielą? – zbieramy pomysły!

… Niedziela to nie tylko Eucharystia
WIELKI POST 2018

WIELKI POST 2018

Nabożeństwa wielkopostne Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.00 (dla dzieci) i 18.30 (dla młodzieży i dorosłych). W ostatni piątek, 23 marca, na ulicach Wrzeciona po Mszy św. o godz. 17.00. Gorzkie żale z nauką pasyjną w niedziele o godz. 17.00.     27 marca po południu młodzież zaproszona jest na wyjazd do Łodzi na...
#SpróbujAlpha #Nowa edycja od października #Zapisz się już dziś!

#SpróbujAlpha #Nowa edycja od października #Zapisz się już dziś!

Co to jest Alpha? Alpha to seria interaktywnych spotkań, które w swobodny sposób pozwalają zgłębić podstawy wiary chrześcijańskiej. Dla kogo jest? Alpha jest dla wszystkich zainteresowanych.
Wtorek, 27 luty - Kościół Stacyjny na Wrzecionie

Wtorek, 27 luty – Kościół Stacyjny na Wrzecionie

Plan dnia stacyjnego: 6.00-22.00 | Adoracja w dolnym kościele lub kaplicy adoracyjnej 6.30 | Msza Święta, spowiedź 7.15 | Msza Święta, spowiedź 8.30-13.00 | Rekolekcje szkolne Od 13.00 | Spowiedź 13.00 | Różaniec (tajemnice bolesne) 15.00 | Koronka do Miłosierdzia Bożego i Droga Krzyżowa 17.00 | Gorzkie Żale 18.00 | Msza Święta 20.00 | Msza...
Do Jerozolimy 3200 km pieszo w intencji pokoju - 25 lutego o 19:00

Do Jerozolimy 3200 km pieszo w intencji pokoju – 25 lutego o 19:00

W niedzielę, 25 lutego, po mszy świętej o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie z Jackiem Jelonkiem, na którym opowie on o swojej pieszej, indywidualnej pielgrzymce do Jerozolimy w intencji pokoju.
Z buta do Maryi - 19 lutego wieczorem

Z buta do Maryi – 19 lutego wieczorem

Zapraszamy wszystkich chętnych w imieniu grupy „do Tańca i do Różańca” w poniedziałek 19 lutego do dolnego kościoła na spotkanie z Bartkiem, który przeszedł (sic!) na własnych nogach z Warszawy do Medjugorie. Jak sam o tym mówi szedł „z buta do Maryi”. Zapraszamy na Mszę Świętą na godzinę 18:00. Po niej na krótką adorację, a...
„Santo subito”  - sobota 10.02 goda. 16.00.

„Santo subito” – sobota 10.02 goda. 16.00.

W najbliższą sobotę 10 lutego o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie grupy „Santo subito” W ramach spotkań poznajemy nauczanie św. Jana Pawła II. W tym roku rozważamy adhortację apostolską  „Reconciliatio et paenitentia” – o pojednaniu i pokucie. Spotkania odbywają się w domu parafialnym i mają charakter otwarty. Serdecznie zapraszamy.
Kurso-rekolekcje dla małżeństw Miłość i Prawda od 10 lutego 2018

Kurso-rekolekcje dla małżeństw Miłość i Prawda od 10 lutego 2018