Zapraszamy na spotkanie dla dorosłych mężczyzn z Rycerzami Jana Pawła II

Program spotkania:
wanda_pultawska18:00 Msza święta
19:00 Spotkanie dla mężczyzn w kawiarence poprowadzą Rycerze Jana Pawła II. Będzie to okazja do zapoznania się ze zwyczajami i możliwościami jakie daje życie Rycerzy.

Jeśli chcesz zostać RYCERZEM JANA PAWŁA II, to proste… ale jednocześnie wymagające zadanie. Tę decyzję musisz podjąć świadomie i odpowiedzialnie, bo RYCERZ JANA PAWŁA II to mężczyzna:

WIERNY – nauce Kościoła Rzymsko-Katolickiego, wchodzący w duchowość św. Jana Pawła II, pogłębiający znajomość Jego nauczania oraz swoje powołanie i formację duchową.

MIŁOSIERNY – pochylający się nad potrzebującymi i chcący wspierać słabych i potrzebujących.

JEDNOZNACZNY – chroniący życie od poczęcia, aż do naturalnej śmierci, wierny rodzinie w jej tradycyjnym rozumieniu.

SOLIDARNY – wpierający w potrzebie Braci i służący im pomocą.

BRATERSKI – zyskujący wielu konfratrów, którzy stają się dla Niego drugą rodziną.

PATRIOTA – dla którego: BÓG, HONOR i OJCZYZNA są wciąż żywymi wartościami.

Jeżeli takim mężczyzną się czujesz lub chcesz się stać, to zapraszamy do Rycerzy Jana Pawła II.

pdfJeżeli to jeszcze za mało, aby Ciebie przekonać, to obejrzyj prezentację o Zakonie Rycerzy Jana Pawła II (wersja PDF)

lub odwiedź naszą stronę: rycerzejp2.com.pl

lub napisz do nas: kontakt@rycerzejp2.pl