Serdecznie zapraszamy na prezentację  pn. ” Kręgi naprawcze jako metoda porozumienia i pojednania pomiędzy ludźmi, w świetle orędzia papieża Franciszka ‚Komunikacja i miłosierdzie – owocne spotkanie’ 2016″. Odbędzie się ona w naszej Parafii dnia 9 kwietnia 2016 r. w sobotę, w godzinach 10.00 – 11.30 w sali Immaculata w domu parafialnym.  Opłata dobrowolna. Informacje i zapisy tel. 505 401 957 e-mail: mira.kepka@wp.pl.  Od 13 kwietnia, w środy w godzinach 18.30 – 20.30 w sali Immaculata będą odbywały się spotkania i konsultacje dotyczace możliwości pomocy ludziom, szukającym drogi porozumienia i pojednania w konflikcie, który ich dotknął.  Szczegółowe informacje o kręgach naprawczych zawarte są w artykule, zamieszczonym w aktualnościach na stronie internetowej Parafii.