OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.10.2020

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś obchodzimy 94. Światowy Dzień Misyjny. Pamiętajmy w modlitwie za misjonarzy. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone na wspieranie Papieskich Dzieł Misyjnych i całego Kościoła.
    2. Z racji na czerwoną strefę nie odbędzie się spotkanie formacyjne rodziców i dzieci przygotowujących się do przyszłorocznej I Komunii św.
    3. Na Mszy św. o godz. 18.00 w kościele dolnym odbędzie się BIERZMOWANIE naszej młodzieży, którego udzieli ks. biskup Rafał Markowski. Msza niedzielna na godz. 18.00 odbędzie się w kościele górnym. Różaniec odmówimy o godz. 17.00.
    4. Bóg zapłać ofiary złożone na tacę gospodarczą, któraprzeznaczona jest na spłacenie długu za nowe nagłośnienie. Zebraliśmy 8600 zł. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę jak również osobiste darowizny składane w kancelarii i na konto parafialne.
    5. Zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wyniosła 4383 zł.
    6. Zbliża się listopad kiedy szczególnie modlimy się za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki do zapisywania nazwisk osób za które chcemy się modlić są dostępne przy wyjściu z kościoła. Możemy je składać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
    7. Z racji na obostrzenia epidemiologiczne odwołujemy pielgrzymkę na Jasną Górę (24 października).
    8. Od poniedziałku w kancelarii parafialnej będziemy przyjmowali intencje Mszy św. na nowy rok kalendarzowy 2021.
    9. W najbliższym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana, w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II.
    10. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu. Módlmy się za świętej pamięci: Marka ZASADĘ, Adelę OSTROWSKĄ, Jadwigę GŁODKOWSKĄ, Apolonię SIENKIEWICZ, Tadeusza WIERZBICKIEGO.
    11. Warszawa jest w czerwonej strefie epidemiologicznej, przypominamy, o konieczności przestrzegania obowiązujących przepisów i norm sanitarno-epidemiologicznych podczas zgromadzeń liturgicznych: zachowanie dystansu społecznego, przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk.