OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.07.2020

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Gościmy dziś w naszej Parafii ks. ks. Piotra Jabłońca Pracującego w Odessie na Ukrainie. Bóg zapłać za wsparcie modlitewne i materialne.
  2. Od dziś trwa XXI Tydzień św. Krzysztofa patrona automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych. Z tej racji po każdej Mszy św. będziemy błogosławili samochody naszych Parafian. Prosimy, aby kierowcy wjeżdżali bramą od Agory a wyjeżdżali bramą od ul. Szegedyńskiej. Bardzo prosimy wiernych o zachowanie bezpieczeństwa.
  3. Zapraszamy dziś na coniedzielną modlitwę popołudniową na godz. 17.00. Będą nieszpory i modlitwa litanią do Imienia Jezus.
  4. W sobotę 01 sierpnia będziemy obchodzili 76-tą rocznicę wybuch Powstania Warszawskiego. Polecajmy Bogu Bohaterów Warszawy i módlmy się za pomyślność mieszkańców naszego miasta.
  5. W najbliższa sobtę zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Przypominamy o konieczności przestrzegania obowiązujących przepisów i norm sanitarno-epidemiologicznych podczas zgromadzeń liturgicznych: zachowanie dystansu społecznego, przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk.
  7. Wakacyjny porządek nabożeństw:
    w niedziele Msze św. odprawiane są o godz.: 00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00.
    Nie będzie Mszy św. o godz.: 13.00 i 20.00. W lipcu i w sierpniu nie będzie też Mszy św. w piątki o godz. 15.00.
  8. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu. Módlmy się za świętej pamięci:

Alicję SUCHECKĄ, Irenę SIWIEC, Zdzisławę JAGLIŃSKĄ, Witolda JAGLIŃSKIEGO,  Krzysztofa GRODNERA. Zbigniewa MIELCZARKA, Jerzego PAWLAKA, Andrzeja LACHOWICZA, Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie. A Światłość Wiekuista niechaj Im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen